II Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień

Print Friendly, PDF & Email

II MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ – 2 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 – WARSZAWA

Czy pozwolisz, żeby karano rodziców za troskę o dzieci? Za obronę ich zdrowia i życia odbierano im prawo do decyzji dyktowanej ich dobrem? To się dzieje teraz w Europie i na całym świecie! Świadczy o tym boleśnie historia Alfiego Evansa okrutnie zgładzonego przez medyczną tyranię. Nikt nie może się czuć bezpieczny w starciu z urzędowymi procedurami opartymi na nieludzkiej ideologii i fałszywych statystykach.

Dyskryminacja, wysokie kary finansowe, nasyłanie policji, próby odbierania dzieci, uwięzienie w szpitalu…

Odpowiedzialni za to są ludzie, którym z łatwością przychodzi szafować cudzym życiem. W imię tego, co nazywają zdrowiem publicznym i rzekomą solidarnością społeczną – bez skrupułów odbierają wolność innym ludziom, mając w pogardzie ich podstawowe prawa.

Ilu tragedii trzeba, aby ludzie zrozumieli, że ludzka wolność i godność, a nie przymus, który je narusza, są fundamentem dobra nas wszystkich. Dobro ogółu nie istnieje bez dobra jednostki.

Dlatego właśnie tak bardzo potrzebna jest Wasza siła. Ta siła, którą pokazaliście rok temu, gdy przez Europę i świat przetoczyły się wielotysięczne protesty! Której nie można było przemilczeć i nie dostrzec!

Tej siły potrzebuje teraz nie tylko rodzina Alfiego i inne doświadczone powikłaniami szczepień, które stały się ofiarami bezwzględności i bezduszności urzędników medycznych!

Tej siły potrzebujemy teraz wszyscy!

Każdy z nas może się znaleźć na ich miejscu! Jeśli my nie staniemy w ich obronie, kto będzie bronić nas?!

Twoja obecność może zmienić bieg historii. Jakiego chcesz zakończenia?

Dołączcie w swoim kraju koniecznie!

2 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 w Warszawie i na całym świecie odbędzie się II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. W tym samym czasie obchodzony jest światowy Dzień Świadomości Powikłań Poszczepiennych!

Do chwili obecnej udział potwierdziło 16 państw mi.n. Włochy, Francja, Niemcy, Bułgaria, Słowenia Czechy i Australia.

Protest będzie również kulminacją zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o dobrowolność szczepień. PRZYWIEŹ ZEBRANE PODPISY DO WARSZAWY! www.stopnop.com.pl/tabela

Wolność i zdrowie! Jest ryzyko, musi być wybór!

Na protest zaprasza międzynarodowa społeczność International Revolution For Choice oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP

Wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/949619735204847/

Wydarzenie międzynarodowe https://www.facebook.com/events/2069557159999873/

Źródło i pełna informacja na stronie STOP NOP


Dwa słowa…

Planowałam wziąć udział w tym proteście, ale wypadło inaczej. Przekonałam się też, że nie miałam racji w pewnych kwestiach, za co przepraszam Radomira. Żeby cokolwiek zmienić, najpierw musi zmienić się człowiek. Wewnętrznie, a nie zewnętrznie. Jedynie taka rewolucja ma sens i może się udać. Lecz jak zmienić mentalność człowieka? W jaki sposób dotrzeć do niego? Jak przeprogramować ludzki umysł, żeby przestał myśleć wyłącznie o sobie i poczuł się cząstką Wszechświata? Jak nauczyć ludzi kochać to, co żywe, kiedy ślepo zakochali się w martwym i pustym?

Zachęcam do udziału w proteście każdego, kto tylko może. Nie wierzę, żeby widok protestujących przemienił i otworzył serca terro-urzędnikom odpowiedzialnym za dokonywane zbrodnie i okaleczanie dzieci przymusowymi szczepieniami. Za to wierzę, że tego typu demonstracje mogą wymusić na „władzy” (zarządzie, który wybraliśmy i któremu co miesiąc płacimy niemałe kwoty) zaniechanie terroru i zaprzestanie zbrodniczej działalności.

Yoshiko