Protest przeciw przymusowi szczepień. Wideo

Print Friendly, PDF & Email

Jestem zła. Cholernie zła na skorumpowany rząd polski. Na sprzedajnych polityków, tchórzliwych urzędników i lekarzy, i nie-Polaków, którzy swoją głupotą, obojętnością lub niewiedzą przeszkadzają w zmianach tego chorego systemu i szkodzą Polsce. Lecz przede wszystkim jestem wściekła na media. Polskie media, które do nas należą, a które milczą i udają, jakby nic się nie stało. A jednak dzieje się bardzo dużo, czego nie da się ukryć.

Szkoda tylko, że Polacy mają tak niską świadomość w kwestii szczepień. Smucę się, bo na okrągło spotykam ludzi, którzy powołują się na media głównego nurtu i mówią: „Jakby to była prawda powiedzieliby w telewizji, w radiu, w prasie”. I właśnie przez tę medialną ciszę jestem okrutnie wściekła, za to, że ukrywają przed społeczeństwem prawdę i zgadzają się na największą w historii zbrodnię. Bo to zbrodnia nie tylko na Polsce i Polakach, ale na wszystkich istotach ludzkich na świecie, a przede wszystkim na niczemu niewinnych dzieciach.

Politycy nie służą społeczeństwu polskiemu, media nie ukazują prawdy, a urzędnicy zachowują się niczym bezmyślne maszyny wykonujące z góry narzucone programy. W takim świecie niestety żyjemy, ale nie gódźmy się na to – walczmy słowami, głośmy dobro i miłość, i bądźmy Siewcami Prawdy, niezależnie od tego, jak niewygodna jest ona dla „władzy”.

“Stop NOP” – Protest przeciw przymusowi szczepień – 2.06.2018, Warszawa:

Międzynarodowa pikieta przeciwko przymusowi szczepień! 2018! #1:

Międzynarodowa pikieta przeciwko przymusowi szczepień! 2018! #2:

Yoshiko