Plandemiczna cenzura i KneSejmowe rozgrywki

Śledząc na bieżąco wydarzenia na świecie w niezależnych mediach, szczególnie tych odważnych, niebojących się poruszać tematów drażliwych, na przykład dotyczących plandemii koronaświrusa, czyli terrorystycznego ataku lichwiarzy (banksterów) i żydomasonerii na „normalnie” do tej pory funkcjonujące społeczeństwo, nietrudno zauważyć, jak sprawnie działa cenzura „oficjerów” służb bezpieki spod znaku Pieczęci Salomona, których to mafijne lepkie macki objęły cały światowy internet.

Tam bowiem, gdzie tylko ukażą się prawdziwe materiały na temat wspomnianego już wyżej koronaświrusa i szkodliwych, toksycznych, zmieniających ludzkie DNA szczepionkach produkowanych przez BigPharmę, największą organizację przestępczą, mordującą miliony ludzi na świecie, tam materiały te są błyskawicznie i bezwzględnie usuwane, pomimo że jest to wbrew obowiązującemu prawu, pomimo że jest to atak na wolność słowa, na wolność wypowiedzi, na wolność wyrażania własnych opinii. Ba! Jest to atak na prawdziwą naukę!

Cóż, napadnięty świat niewiele ma do powiedzenia, kiedy to terroryści rządzą tymże światem.

Ale to właśnie ta agresywna cenzura ze strony międzynarodowej grupy przestępczej działa na korzyść uśpionego społeczeństwa, albowiem przypadkowo odkryty materiał w internecie, który po godzinie, dwóch, czy następnego dnia znika bez śladu, a autor zostaje zbanowany za głoszenie prawdy, daje internautom najwięcej do myślenia. Bo jeśli to byłaby nieprawda, bo jeśli byłaby to tylko „teoria spiskowa”, to dlaczegóż systemowi żołnierze mieliby się posuwać do takich agresywnych kroków?

Przecież teorie spiskowe, jeśli rzeczywiście są to teorie spiskowe, łatwo byłoby obalić przy pomocy specjalistów, fachowców z danej dziedziny, ekspertów, naukowców i tak dalej. Łatwo byłoby wyśmiać te idiotyzmy wymyślane przez antysystemowców.

A tymczasem System zysku i wyzysku, zamiast bronić swoich racji, panicznie boi się prawdy, dwoi się i troi, żeby kompromitujące System materiały nie wpadły w ręce, a może raczej w oczy i uszy internautów. Wobec tego cenzura przynosi odwrotny efekt od zamierzonego, ponieważ najbardziej smakuje zakazany owoc, i oto…

Ludzie drążą temat plandemii, szczepionek, czipowania, zagłębiają się w rzeczy, które normalnie ich nie interesują i dochodzą do wniosku, że jednak jest coś na rzeczy w tym, co mówią i piszą antysystemowcy. Że System próbuje ich okłamać, że coś przed nimi tai.

I to jest bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich. Ta nasza ludzka wścibskość, to natrętne wsadzanie nosa w nie swoje sprawy, w tym jednym przypadku działa na korzyść przebudzającego się społeczeństwa.

To sprawia, że globaliści-terroryści, że rządy w poszczególnych państwach, które zamieszane są w plandemiczny cyrk i koronaświrusową szopkę, robią ze strachu w majty i popełniają błąd za błędem.

Cóż zatem pozostało dzieciom Szatana, kapłanom Baala i Asztarte, czcicielom Złotego Cielca, jak nie interwencja i jawne wychodzenie z cienia, w którym do tej pory byli pochowani?

Więc szykują się do wojny, albowiem potrzebny jest im reset. Muszą wyładować gdzieś złość zirytowanych przebudzonych mieszkańców Ziemi, a przy okazji pozbyć się inteligentnych i najbardziej niebezpiecznych jednostek.

To dlatego jest tyle prowokacji na świecie. Dlatego murzyni (tak murzyni, a nie Afrykanie – słowo „murzyn” jest neutralne, niemające nic wspólnego z rasizmem, jak chcieliby cenzorzy z NWO), a więc murzyni w Stanach „Złajdaczonych” Ameryki walczą przeciwko białym, nie dlatego że rzeczywiście pałają nienawiścią do białej rasy, nie dlatego że chcą przejąć kontrolę nad krajem, lecz dlatego, że są opłacaną, zorganizowaną grupą przestępczą, która zaciąga w swoje szeregi zmanipulowanych czarnoskórych współbratymców.

W Polsce odpowiednikiem tejże bandy jest organizacja sodomicka LGBT, grupy pedofilskie oraz proszczepionkowcy, proaborczycy, proeutazjanie, procovidianie. Na zachodzie zaś takim koniem trojańskim są społeczności muzułmańskie (głównie tzw. uchodźcy), walczące z niedobitkami chrześcijańskimi, uzurpujący sobie prawa do nie swojej ziemi, niszczący kulturę państw zachodnich.

A wszystko to po to, żeby doprowadzić do rozłamu, rozbić narody, wyrwać rodowe korzenie, zniszczyć tradycyjną rodzinę.

Bo przecież ma być multi-kulti. Jedno uniwersalne państwo. Jeden rząd, jedna religia, a nawet jeden bezmózgi człowiek, o niesprecyzowanej tożsamości seksualnej (taki homo nie wiadomo, ni to rak, ni ryba…). Stąd mamy te wszystkie roszady, to przemieszanie kulturowe, religijne. Są to zaplanowane, strategiczne ruchy żmijowego plemienia, które jak w szachach, rozgrywa na naszych oczach kolejne posunięcia, mając nadzieję, że przeciwnik po drugiej stronie szachownicy nie zauważy podstępu, nie wywróci pionków, nie wyjmie nagle rewolweru i nie wypali im między oczy.

Białoruś to taki szach bez mata, gdzie szachowany przeciwnik musi się dobrze nagłowić, żeby wydostać się z opresji. Żmijostwo, planując to posunięcie, dobrze wiedziało, że postawi w trudnej sytuacji nie tylko białoruskiego prezydenta, który sprzeciwił się międzynarodowej grupie przestępczej, ale także Rosjan.

I teraz mamy po jednej stronie wojska rosyjskie, po drugiej okupanta amerykańskiego, który stacjonuje w naszym kraju i udając naszego sojusznika, prowadzi agresywną politykę względem państw sprzeciwiającym się Usraelowi.

Jest taka fajna scena w filmie AVATAR, oddająca dobrze tę sytuację. Oto co mówi główny bohater filmu:

Jeśli ktoś jest na szajsie (zajmuje tereny, które są bogate w złoża naturalne), na którym nam zależy, robimy z niego wroga i zabieramy, co chcemy”.

Rewelacyjne stwierdzenie i prawdziwe oblicze banksterów, plutokratów, czcicieli Złotego Cielca.

Mało tego! KneSejm, a więc nielegalny zarząd POLAND REPUBLIC OF, nielegalny „rząd” w papierowej Polsce, w nielegalnym państwie w państwie – w Polin, szczeka w stronę Rosji i Chin, i wyraźnie prowokuje do zwady. Czyżby potomkom żmijowego plemienia zasiedzonego w Polsce również zależało na zbrojnym starciu, na wojnie?

Jeśli uważacie, że tak, to macie rację! Terrorystom z KneSejmu właśnie o to chodzi. Wciągnąć Polskę i Polaków do wojny, albowiem nic już innego im nie pozostało. Oni są po prostu skończeni.

Nie będę jednak poświęcał KneSejmowi więcej miejsca na swoim blogu, bo po pierwsze szkoda mi energii i czasu, po drugie, co miałem do powiedzenia już powiedziałem, a po trzecie to, co wyprawiają z Polakami ci zdrajcy, ci zbrodniarze, te farbowane lisy, jest dostępne w internecie, choćby na tym ocenzurowanym śmietnisku, jakim jest YouTube.

Na stronie głównej podałem na zachętę kilka linków w „Polecane”.

Do napisania tego króciutkiego wpisu sprowokował mnie właśnie YT, który ocenzurował filmy zamieszczone przez Andy Choinskiego, omawiające fałszywe testy na koronaświrusa, a które chciałem podlinkować na swojej stronie. Podobnie postąpił Bitchute, tyle że zrobił to jeszcze bardziej po chamsku, bo wyrzucił lub zablokował cały kanał Andy’ego.

Jak widać, terroryści bardzo się boją, aby Prawda nie wyszła na jaw, ale Prawda jak oliwa…, i wcześniej czy później nie będzie takiej osoby na świecie, która by się o tym plandemicznym przekręcie nie dowiedziała. A wtedy biada wam, o! bękarty Diabła i czciciele Złotego Cielca, albowiem nie będzie takiego miejsca na Ziemi, gdzie moglibyście się ukryć.

Zresztą… was już nie ma, albowiem przyszłość rysuje się bez was.

Tytuły filmów Andy Choinskiego, które zostały usunięte, a które dzięki kopiom internautów wciąż krążą po sieci:

SENSACJA: Chromosom 8 Homo sapiens w testach PCR | Dr._A_Kaufman i David_Icke

Chromosom 8 | Test RT- PCR | Dr._A_Kaufman | Kanał pod Mikroskopem

PLANDEMIC-INDOCTORNACJA | POLSKI LEKTOR

Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać. To są li tylko moje luźne myśli, którymi jak zwykle postanowiłem się z Wami podzielić.

Radomir Gelhor