Co knują Bękarty Diabła?

Miałem zabawić się w przewidywacza i przepowiedzieć nam przyszłość na najbliższe miesiące. Nam, to znaczy przede wszystkim Polakom, narodowi lechickiemu, zamkniętemu w obozie koncentracyjnym szumnie zwanym Polską. W nielegalnym państwie w państwie, w Polin, w nielegalnej korporacji POLAND REPUBLIC OF zarejestrowanej w USA, w klatce dla gojów, w amerykańsko-żydowskiej neokolonii, na europejskiej działce numer jeden, na placu zabaw Rothschildów i innych psychopatycznych czerwiów i obleńców.

Miałem przepowiedzieć przyszłość i, zrobiłem to. Trzynaście stron tragicznych wydarzeń, trzynaście stron brutalnej rzeczywistości, jaka nas czeka, jeśli naprawdę się nie przebudzicie, ale…

Przemyślałem to sobie dobrze i uznałem, iż po pierwsze nie będę Was straszył, po drugie coraz bardziej przekonuję się do myśli, że potrzebny jest Wam wstrząs psychiczny, porządny kop w cztery litery, abyście się w końcu ocknęli i zaczęli działać, choćby tylko słowem.

Żal mi tylko dzieci, bo cóż one winne głupocie dorosłych, wydawałoby się inteligentnych ludzi? Cóż one winne, że psychopaci rządzą światem, kreują za pomocą pieniędzy schorowaną rzeczywistość i przenoszą te chore wyobrażenia na ludzkość, tworząc piekło na Ziemi, świat pełen bólu i cierpienia? Cóż one winne, skoro ledwo rozpocząwszy życie, wpadły w sidła „Diabła” i jego zauszników? Cóż winne, skoro żyją w stadzie bezrozumnych owiec, czekających na swoją kolej do rzeźni…

Naturalnie, mam na myśli tylko tych niemyślących lub myślących za pomocą telewizora.

Obietnice-niespełnice

A ponieważ w ostatnim wpisie „obiecałem”, iż napiszę, co knują „Bękarty Diabła”, postanowiłem na pocieszenie umieścić fragment transkrypcji filmu, który przygotował na swoim kanale Robert Brzoza. Myślę, że powinno Was to bardzo zaciekawić. Przynajmniej tych myślących… Własne komentarze usunąłem.

Wiemy jak będzie wyglądał III i IV lockdown

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JNwuSowXh1w

Cześć! Witaj! Robert Brzoza. Mam tutaj przed sobą plan akcji koronawirusowy, który będzie wdrażany w tym roku, jak i w przyszłym. Już wiele z tych punktów jest wdrażanych, o czym się sam, sama przekonasz.

Zejdźmy na sam dół tego raportu i zobaczmy, co oni tutaj piszą. Ten raport był przedstawiany na jakiejś komisji w Kanadzie i tamtejszy polityk go udostępnił. Było wiele sprzeciwu tamtejszych polityków. A zobacz, co pisze:

W końcu PMO zasugerowało, że cały program ruszy do przodu bez względu na to, kto się z nim zgadza, czy nie. Że nie będzie to tylko Kanada, ale w rzeczywistości wszystkie kraje będą miały podobne wytyczne i programy”.

Więc zwróć uwagę, że to, co tutaj pisze i co przedstawia polityk kanadyjski, będzie wdrażane i już jest to wdrażane. To jest tak, że oni wrzucają pewne akcje pilotażowe w danych państwach. Zobacz, że najbardziej jest to widoczne na przykładzie Chin, gdzie bardzo mocno jest realizowany program punktów, i ten program chcą przerzucić na cały świat.

Czyli to będzie to, co wielu polityków mówiło, czyli NWO, Nowy Porządek Świata. To jest testowane w Chinach. Tam część Chińczyków podlega pod ten program, już stanowią numer w systemie komputerowym, w systemie korporacji amerykańskich, korporacji międzynarodowych. Już nie stanowią jakby społeczeństwa, ale numer. I pod ten numer podpięta jest ich cała rzeczywistość, życie, historia medyczna, pieniądz, czyli wszystko to, co stanowi pewną niezależność. Działa to w ten sposób, że poszczególne elementy tego programu chińskiego wrzucane są w poszczególne kraje.

Na przykład w Polsce te wszystkie aplikacje koronawirusowe to są te elementy wzięte z Chin. Nazywamy to program chiński, natomiast w rzeczywistości to są korporacje międzynarodowe, którymi właścicielami jest żydowska finansjera. To jest ten główny autor całości projektu.

Nie jest to w żadnym wypadku komunistyczna partia Chin, ani przedsiębiorstwa chińskie, które oczywiście biorą w tym udział.

Zobaczmy od początku:

1. Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych w pierwszej kolejności, a następnie rozszerzając się na zewnątrz. Przewidywany termin do listopada 2020.

Czyli blokowanie poszczególnych rejonów kraju, te żółte, czerwone strefy, to jest pomysł, który wdrażany jest na całym świecie. I to będzie eskalacja.

2. Przyśpieszenie zakupów (lub budowy) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Przewidywany do grudnia 2020 roku.

Popatrzcie, jak szybko muszą zrealizować. Czyli muszą wprowadzić obiekty izolacyjne dla pacjentów tzw. kowidowych. Zobacz, jak to się realizuje. Publikowaliśmy kilka artykułów na ten temat.

Kontenery dla pacjentów kowidowych

Polska grupa zbrojeniowa wygrała przetarg na kontenery dla pacjentów kowidowych. Zobacz sobie, już w Polsce się to dzieje. Będą takie kontenery.

Szpital terenowy covid na Węgrzech

Zobacz na to. To jest szpital terenowy covid na Węgrzech. Co jest najciekawsze, są z tyłu baraki, lecz po co to ogrodzenie? Po co ten drut kolczasty? Czy pacjenci nagle będą uciekać z tego szpitala? Przecież to ma być dobrobyt, to ma być leczenie. Nie bardzo rozumiem. Po co oni budują obozy? Czy ma być coś drastycznego? Czy będą na siłę umieszczać tam ludzi? Zadajemy te pytania, ale kiedyś odpowiedzi mogą być drastyczne. Ponieważ jak widzę coś takiego, to mam na myśli jedną rzecz – że będą tam więzić na siłę ludzi. Pytanie jakich? No takich, którzy się sprzeciwiają systemowi.

Popatrz się dobrze. Jest jedno ogrodzenie, za nim jest drugie.

I tutaj informacja, że Stadion Narodowy zamieniają w szpital polowy oraz znacznie wcześniejsze: „Czy stadion Narodowy zamieni się na szpital w celu wywołania paniki?”.

Można zadać takie pytanie, ponieważ jest tutaj opis, że mamy tymczasowy nowy szpital południowy i stoi on pusty. Trzeba w niego zainwestować i mamy szpital dla pacjentów kowidowych. A co oni robią? Oni chcą pootwierać takie punkty w całej Polsce. Jeden z nich będzie na stadionie warszawskim.

Pytanie: czy można umieścić na stadionie szpital dla pacjentów. Czy będzie to bezpieczne dla ich zdrowia? Czy może jest to zrobione w celu wywołania paniki? Należy się nad tym zastanowić, ponieważ skoro są obiekty, które można zamienić na szpitale dla pacjentów kowidowych, oni tego nie robią, tylko budują tymczasowe szpitale na stadionach i nie wiadomo w jakich innych miejscach. To jest naprawdę zastanawiające.

Ostatnie zdanie brzmi: „Im więcej umrze na tym stadionie ludzi, tym lepiej dla wywołania paniki i wprowadzenia zamordyzmu”. Trudno się z tym nie zgodzić.

Zobacz, to co pisze ten kanadyjski polityk, już jest wdrażane. To nie jest bajka, to nie jest program, który ktoś sobie napisał. Tylko to jest program realizowany w poszczególnych państwach.

3. Codziennie nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. Przewidywany termin do końca listopada 2020 roku.

Czyli do końca listopada mają zrobić panikę. Oni z góry zakładają, że ma być wzrost liczby zgonów. Skąd wiedzą? A skąd wiedzą, czy jutro któryś z polskich lekarzy nie odkryje metodę [leczenia] i będą natychmiast ratować pacjentów kowidowych?

Spodziewajmy się, że ilość testów wzrośnie, że ilość zgonów wzrośnie.

4. Całkowita i wtórna blokada (znacznie bardziej rygorystyczna niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej). Przewidywany termin – koniec grudnia 2020, początek 2021 roku.

Czyli pod koniec grudnia 2020, na początek stycznia 2021 roku, mają zrobić blokadę. Jeśli będzie to coś gorszego niż pierwsza blokada, gdzie zamknięto gospodarki, wsadzono ludzi do domów, to będzie coś okropnego.

Czy oni chcą zrobić to samo, co było we Włoszech? Czyli ludzie całkowicie zamknięci w blokach, w domach. Nie wolno było im wychodzić na zewnątrz. Tylko pojedyncze osoby mogły wychodzić z danej rodziny, z danego mieszkania, z domu?

5. Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych, który ma zostać przekształcony w program powszechnego dochodu podstawowego. Przewidywany do I kwartału 2021 roku.

To będzie ciekawe, ponieważ podstawowy dochód to jest bardzo dobry pomysł, tylko jak zwykle zależy, kto go wprowadza i do jakich celów. O co chodzi z dochodem podstawowym? A mianowicie każdy Polak, dajmy to na przykładzie Polski, każdy Polak urodzony powinien dostawać dochód podstawowy. Dlaczego? Dlatego, bo jego rodzina, bo jego dziadkowie, bo jego przodkowie wykonywali pracę dla państwa, budowali dobrobyt. Jedni pracowali w kopalniach, drudzy przy złocie, inni przy szpitalu, i tak dalej, i tak dalej. Budowali majątek wspólny.

Ten majątek wspólny, nie może być majątkiem kilku, kilkunastu osób, tylko majątkiem narodu. I teraz, wartość tego majątku ma określoną kwotę. Zyski z tej działalności mają określoną kwotę. Te zyski należy rozdzielić na wszystkich obywateli danego państwa. I to jest ten dochód podstawowy. Dlatego ci się należy, ponieważ urodziłeś się jako Polak i automatycznie uczestniczysz w dochodach państwa.

Może być tak, że politycy czerpią zyski ze spółek państwowych i one mają określone koszty, ponieważ pracuje tam za dużo ludzi, mają wysokie koszty działalności, przez to mniejsze zyski, a jak są zyski, to idą do budżetu państwa, gdzie są rozdzielane przez partie rządzące.

Te zyski powinny iść do kieszeni każdego Polaka. I to jest ten dochód podstawowy.

Natomiast, co oni chcą zrobić? Oni chcą dać każdej osobie, na początku być może będzie to dla bezrobotnych, później dla rodzin biedniejszych, dostaną określone pieniądze. W wielu krajach jest to testowane. Teraz w Niemczech, że np. dostaną po jakieś 1500, 2000 złotych miesięcznie. Z tym że, jeżeli mówimy o dochodzie podstawowym danym w wyniku akcji z koronawirusem, to będzie to połączone. A mianowicie będziesz musiał coś zrobić za coś.

Na przykład osoby, które dostaną dochód podstawowy, muszą się zaszczepić. Muszą wejść do Systemu, muszą zamienić swoje życie w numerek komputerowy.

Czyli ten dochód podstawowy, a za chwilę zobaczysz, że jeszcze kredyty, jest integralną częścią NWO.

6. Przewidywana mutacja COVID-19 i/lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Przewidywany termin do lutego 2021 roku.

Popatrzmy, ma być COVID-21 i znacznie wyższa śmiertelność niż obecnie. Niesamowite.

7. Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 oraz zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek medycznych. Oczekiwany kwartał I – II kwartał 2021.

Czyli oni chcą wprowadzić chaos w służbie medycznej. Będzie to chaos kontrolowany lub niekontrolowany. Czyli tak jak wspomnieliśmy, ten szpital, który ma powstać na Stadionie Narodowym, jest częścią tego chaosu. Nie można tego inaczej zinterpretować, jeżeli obok jest szpital przystosowany dla pacjentów, w który trzeba zainwestować troszkę pieniędzy. Natomiast stadion, nie jest miejscem przystosowanym dla pacjentów.

Czyli ma być panika, panika, i jeszcze raz panika.

8. Wprowadzone zostaną wzmocnione ograniczenia dotyczące blokowania (określone jako trzecia blokada). Zostaną wprowadzone pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami). Przewidywany II kwartał 2021 roku.

9. Przejście osób fizycznych do programu powszechnego dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 roku.

Czyli na początku, prawdopodobnie, mają dostać dochód podstawowy osoby biedne, a później osoby fizyczne.

10. Przewidywane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 roku.

Zastanawiałem się nawet, jak to jest możliwe, że idę do sklepu, półki są puste. Zamawiam towar i przesuwają mi [termin], bo coś się stało z tym towarem, nie jest dostępny. Przecież przed koronawirusem była nadprodukcja, pełno było wszystkiego. Naprodukowali tyle, że pisaliśmy, co oni robią, bo niszczą zasoby naturalne.

Teraz nagle, kiedy jest koronawirus, jest brak produktów [USA]. Dlaczego? To jest kontrolowany chaos gospodarczy. Dlatego jak dany sklep nie będzie miał danych towarów, to się tym nie przejmuj, nie denerwuj, tylko przypomnij sobie ten raport, i że jest to kontrolowane.

11. Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych, a także na wszystkich głównych drogach w calu ustanowienia punktów podróży. Ograniczenie podróży i ruchu. Zapewnienie wsparcia logistycznego w okolicy. Przewidywany do III kwartału 2021 roku.

Jeśli oni wdrożą to w przyszłym roku, to będzie stan wojenny. Niesłychany plan i bardzo szybko wdrażany.

Zobacz sobie na obecny rząd PIS. Jeżeli głosowałeś na niego. Jeżeli głosowałeś na PIS, to musisz zweryfikować swoje poglądy. Bo Mateusz Morawiecki, jak czytasz główne media, powiedział, że chce wprowadzić stan czerwony w całym kraju [to już ma miejsce]. Czyli on zna ten plan i go realizuje.

Więc jak można głosować na ludzi, którzy sprzedali się globalistom. Którzy wdrażają plan WHO. WHO podlega ONZ. Zadaniem ONZ jest wdrożenie tego samego systemu, który jest w Chinach.

Jeżeli ten rząd będzie u władzy, ta partia będzie u sterów władzy, to bądź pewny, że oni wszystko dokładnie to wdrożą. Już wdrażają te elementy. Trzecia, czerwona strefa to jest właśnie ten element. Budowanie szpitali tymczasowych, to jest właśnie ten element.

I zobacz sobie, kto bierze udział w tej akcji koronawirusowej. Zobacz sobie, które media? Jeżeli dane media non stop publikują śmiertelność covidową, to znaczy, że świadomie biorą w tym udział. Ponieważ ta akcja śmiertelności ma wzrosnąć, panika ma wzrosnąć.

Jak przekonać osoby, które są wpatrzone w telewizje? Bo osoby, które znają prawdę, tak jak my, to jest garstka w porównaniu do Polski czy świata. Jak przekonać do tego programu tych, którzy są wpatrzeni w telewizor i wierzą telewizorowi?

Bo mimo wszystko, sam przyznaj, jest to trudny do wdrożenia program, nawet dla tych ludzi, którzy wszystko wyłapują z telewizorów.

A więc pierwsze, dostaną kasę za darmo. Sam przyznaj, że każdy, kto dostanie kasę, będzie się z tego cieszył. Jeśli dostaniesz na przykład 1500 złotych, będziesz się z tego cieszył. Powiesz, „A co tam, mogę być zamknięty w domu, wytrzymam to”.

Co drugiego chcą wprowadzić? Reset długów. Żeby wprowadzić jakikolwiek reset długów, to można to zrobić tylko i wyłącznie w porozumieniu z bankami. Czyli banki muszą zresetować dług. Tego nie robią państwa. To nie robią rządy państw. A wiemy, że cały system bankowy działa na licencji międzynarodowej finansjery. Kredyt to jest ich waluta. Każdy, kto posługuje się kredytem, korzysta z licencji. Z licencji prywatnego systemu. Jest to tzw. finansjera. W Biblii jest przedstawiona jako „Nierządnica”, jako „Wielki Babilon”. Za to wszystko oni są odpowiedzialni.

Żebyśmy dobrze rozróżniali i nie mówili, że to Chińczycy, Rosjanie, Amerykanie… Nie. Ani Chińczycy, ani Rosjanie, ani Amerykanie, nie są autorem tego programu. To wszystko wdraża finansjera. Dzisiaj tę główną władzę, pierwszą władzę sprawuje międzynarodowa finansjera. Drugą władzę dopiero sprawuje USA. Czyli Stany Zjednoczone są podległe międzynarodowej finansjerze.

Donald Trump, nie rządzi samodzielnie, tylko podległy jest międzynarodowej finansjerze.

Teraz czytamy:

Rząd federalny zaoferuje wyeliminowanie wszystkich osobistych długów (hipoteki, pożyczki, karty kredytowe itp.). W zamian, za przyjęcie tego całkowitego umorzenia długów, jednostka straciłaby na zawsze prawo do jakiejkolwiek własności i jakiegokolwiek majątku. Osoba musiałaby również zgodzić się na udział w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21, który zapewniłby jej nieograniczone podróżowanie i nieograniczone życie nawet przy blokadzie (poprzez użycie identyfikatora ze zdjęciem zwanego kanadyjskim HealtPass)”.

Czyli jeśli masz coś swojego, dom, samochód, firmę, musisz za długi oddać to wszystko. Od tej chwili nie masz nic, ale nie masz też długów. Wcale nie jest to rewelacyjny pomysł, albowiem jeśli ktoś ma długi, tak jest na przykład w Stanach Zjednoczonych, jeżeli masz dom, masz dług na ten dom, i nie chcesz spłacać tego długu, to oddajesz dom i od tego momentu nie masz ani domu, ani długu.

A więc jest to pomysł skopiowany od USA, że za długi zabierają Ci cały majątek.

Ale co w zamian? Osoba musiałaby również zgodzić się na udział w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21. Przyzwyczaj się do tej nazwy – COVID-21. Za niedługo prawdopodobnie wszyscy politycy będą o tym mówili. I ten harmonogram szczepień „zapewniłby jej [tej osobie] nieograniczone podróżowanie i nieograniczone życie nawet przy blokadzie”.

Czyli chcą wdrożyć paszporty kowidowe. Osoby, które nie przyjmą, nie zaszczepią się, nie przyjmą tego programu, będą zamknięte w domach, z tego, co wynika, inne osoby będą swobodnie podróżować.

I tu jest ten myk. Po to chcą wdrożyć ten chaos. Szpitale. W każdym miejscu wojsko. Ma wzrosnąć śmiertelność, panika, strach, po to, żeby mogli wdrożyć paszporty kowidowe, po to, żebyś się zaszczepił. Bardzo im na tym zależy. Zależy im na zaszczepieniu.

A zobacz, co się stało.

Zmarła osoba, która była testerem szczepionki koncernów farmaceutycznych (AstraZeneca i University of Oxford). Donald Trump bardzo chwalił tę grupę, która w tej chwili testuje tę szczepionkę. Mówił, że jest to nadzieja i rozmawiał z nimi, aby wszystko przyśpieszyło. I tak przyśpieszyli, że osoba, która dostała albo placebo [od placebo, środek obojętny, nie powinna umrzeć], albo szczepionkę – zmarła. I uwaga. To był młody, dyplomowany lekarz.

Fakt jest faktem, że gdyby dostała placebo, tj. substancji, która nie może wpływać negatywnie na organizm, nie umarłaby.

Czyli zauważ. Oni chcą wprowadzić siłowe szczepionki i wiele osób po tych szczepionkach umrze.

Czyli po to chcą wywołać ten chaos, po to wprowadzają czerwone strefy, aby ludzie zaakceptowali szczepienia. Strasznie im na tym zależy. Zamkną ludzi w domach i powiedzą: „dobra, możesz teraz wychodzić, tylko musisz założyć paszport kowidowy”. Tak z tego wynika.

Powiem szczerze, że ten plan bardzo mnie zaskoczył. Nie oczywiście treścią, bo my to wszystko wiemy, poszczególne elementy od miesięcy publikujemy […]. Tylko nie sądziłem, i to mnie zaskoczyło, że oni chcą zamknąć ten program w przyszłym roku.

+

Zainteresowanych dalszymi przemyśleniami Roberta Brzozy, zachęcam do zapoznania się z całością materiału.

Ja natomiast chciałbym na koniec przedstawić Wam fragment ustawy, który doskonale wpasowuje się w poruszany w tym wpisie temat:

Dz.U.2020.1845 t.j. Art. 36. (Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego)

1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.

3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.

5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.

6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.

7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.

8. Przymusowe podanie leku [szczepionki zarejestrowane są jako leki, pomimo iż nic nie leczą!] jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby – bez jej zgody.”

Doda i Kayah

Niewielki to głos ze strony celebrytów, ale lepszy niż wcale, dlatego doceniam każdą taką wypowiedź:

No, i została klepnięta ustawa o przymusowych szczepieniach na koronę. Nie widzicie, że zawsze, kiedy przepychane jest coś, co nas niszczy, to tematami odwracającymi uwagę jest LGBT albo aborcja? Wczoraj pozbawili już nas wszystkiego…” – napisała Doda

(Doda przyznaje: „mam koleżanki, które rehabilitują swoje dzieci po SZCZEPIONKACH!”)

Na ustawę dotyczącą aborcji brak słów… ale warto wiedzieć że stanowiło to tylko przykrywkę do tego, jakie ustawy zostały wprowadzone w życie dokładnie w tym samym czasie… wszystko za naszymi plecami” – stwierdziła z kolei Kayah

Oczywiście posypał się hejt na te celebrytki, bo System nie śpi. Każda taka perturbacja jest dla niego (tego systemu) niebezpieczeństwem. Systemowi żołnierze dbają o to, ażeby osoby z pierwszych stron gazet miały zasznurowane usta i oddawały kult Złotemu Cielcu, bez względu na to, co sobie myślą, co czują, czego pragną.

Jest tylko jedno ale… Kiedy nie będą już potrzebni celebryci, a z całą pewnością nie będą, bo „aj-waje” mają swoją niegojowską muzykę, swoich niegojowskich grajków i swoich niegojowskich piosenkarzy, wszystkie te „gwiazdki” skończą w czarnych workach.

Dotyczy to również gojowskich naukowców i ekspertów, lekarzy, polityków, policjantów czy żołnierzy…

No, ale przecież miałem nie przepowiadać dziś przyszłości…

Radomir Gelhor