Jane Bürgermeister – Pandemia Strachu

Kiedy obejrzałam film z Jane Bürgermeister, która w 2009 roku oskarżyła przemysł farmaceutyczny i kilku wpływowych ludzi, za próbę spowodowania pandemii świńskiej grypy na świecie, pomyślałam: wow! ale ta kobieta jest odważna. Dlaczego ja nie jestem taka jak ona?

Przecież Jane Bürgermeister, ujawniając prawdę o zaplanowanej pandemii i szkodliwości szczepionek, naraziła się skorumpowanej władzy UE i USA. Oskarżyła najbogatszego lichwiarza i psychopatę żydowskiego – Rothschilda, także „lucyferycznego” Rockefellera i Sorosa. Zaskarżyła FED, WHO, rząd USA, NATO, prezydenta Obamę, kanclerza Austrii – Faymanna, dyrektora generalnego WHO Margaret Chan, sekretarza bezpieczeństwa narodowego USA – Davida Napolitano, Sekretarza Zdrowia USA, Kathleen Sibelius, i tak dalej.

Uff… Same szychy, same figury, korporacje śmierci, takie jak Glaxo Smith Kline. I przeciwko tej przestępczej, zorganizowanej grupie tylko Jane Bürgermeister, „zwykła-niezwykła” dziennikarka naukowa miała odwagę wystąpić publicznie.

Nikt nie miał odwagi zatrzymać zbrodni na ludzkości. Nikt nie puścił farby. Wszyscy przestępcy solidarnie trzymali się razem.

To straszna dla nas wiadomość. Straszna, ponieważ pokazuje, w jak okrutnych żyjemy czasach. W wieku całkowitego zobojętnienia i w paraliżującym nas strachu.

Jak to się dzieje, że pomagamy zbrodniarzom? Dlaczego milczymy, kiedy trzeba odważnie mówić?

Jane Bürgermeister pozornie przegrała. Dochodzenie PACE było oszustwem. Oskarżeni nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności.

Polaków uratowała była Minister Zdrowia Ewa kopacz, która nie dała się podjeść mafiom farmaceutycznym i nie zakupiła dla Polaków toksycznej szczepionki.

Tutaj trzeba wyrazić wielkie podziękowania pani prof. dr hab. Marii Dorocie Majewskiej, która działając w tle, poza fleszami aparatów fotograficznych i obiektywów kamer, przekazała Ewie Kopacz wszystkie informacje na temat szkodliwości szczepionek.

Wkrótce potem Polska zapłaciła wysoką cenę za tę „niesubordynację” wobec globalnego rządu i karteli farmaceutycznych – katastrofą smoleńską.

Pozornie przegrana bitwa, okazała się w rzeczywistości zwycięstwem. Dzięki nagłośnieniu rzekomej świńskiej epidemii ludzie zaczęli przeglądać na oczy. Rozpoczęły się bunty w Europie. Nie chciano przyjmować szczepionek przeciwko świńskiej grypie. Rodzice w Niemczech, we Francji, Hiszpanii rezygnowali ze szczepienia dzieci. Tworzyły się antyszczepionkowe (świadome zagrożeń) społeczności na całym świecie. Wymieniano się informacjami.

Bohaterska Jane Bürgermeister została zwolniona z pracy. Nastawano na jej życie. Wytoczono przeciwko niej kilka spraw o niepoczytalność. Pomimo że się wybroniła, grozi jej zemsta. Podobno gdzieś się ukrywa. Nikt nie wie, co się z nią dzieje.

Dziś stanęliśmy przed kolejną uzurpowaną epidemią – pandemią. Dlaczego nieprawdziwą? Dlatego że WHO w 2009 roku zmieniło definicję epidemii i pandemii, po to, żeby można było w dowolnym momencie wprowadzić epidemię na terenie danego kraju lub pandemię na świecie.

Zmieniono definicję epidemii. Dawniej było tak, że epidemią w danym kraju była zachorowalność co najmniej o 30-40% większa niż w ubiegłym sezonie. Natomiast w 2009 roku stwierdzono, że wystarczy, że dany wirus pojawił się w danym kraju. Pandemia była wtedy, kiedy w co najmniej w trzech, czterech sąsiednich krajach wystąpiła epidemia. Obecnie wystarczy do ogłoszenia pandemii sytuacja, kiedy w czterech czy w pięciu krajach jest ten sam wirus lub ta sama bakteria” (dr. n. med. Jerzy Jaśkowski)

Nie twierdzę, że wirusa COVID-19 nie ma. Jednak uważam, że nie ma epidemii w Polsce (wg starej, poprawnej i logicznej definicji) – przynajmniej do tego momentu (7 śmiertelnych przypadków, 634 potwierdzone przypadki – te liczby same mówią za siebie). Sądzę, że koronawirus został celowo wpuszczony do środowiska (to, co nie udało się w roku 2009) i został użyty przeciwko ludzkości. Całej populacji, jak i w celach politycznych, i/lub militarnych.

WHO powiedziała, że chce utrzymać pandemiczny poziom szósty w nagłych wypadkach przez kolejne dwa lata. Oznacza to, że dopóki jest ten szósty poziom pandemiczny, może wydawać leki, które nie były testowane na ludziach. Możemy teraz otrzymywać więcej rodzajów leków, które nie zostały odpowiednio przetestowane. Może przejąć kontrolę nad służbą zdrowia, wojskiem i policją w naszych krajach i stworzyć tego rodzaju… cementować infrastrukturę rządów cieni”.

Oprócz tego wszystkiego ta grupa cieni jest również zaangażowana w skandal związany z bramą klimatyczną i kryzysem finansowym. Próbuje wywołać wojny… głód… wysyłając te szczepionki do krajów rozwijających się. Więc nie możemy po prostu… no wiesz… powiedzieć: To już koniec. Tak nie jest”. (J. Bürgermeister, 2010)

Czy obecna „pandemia” to powtórka z historii? Tym razem na większą skalę i lepiej przygotowana? Bezkarność pewnej grupy ludzi i pewnych organizacji rządowych i pozarządowych, publicznych i niepublicznych, jawnych i niejawnych, kult pieniądza i dążność do władzy za wszelką cenę, wskazuje, iż mamy do czynienia z dobrze zaplanowanym atakiem bio-terrorystycznym.

Kto odpowiada za tę zbrodnię? Czy przeprowadzone będzie śledztwo w tej sprawie? Czy uda się zamknąć morderców? A może jak w przypadku pandemii świńskiej grypy komisja śledcza sfabrykuje raport i ułaskawi przestępców, aby mogli spokojnie przygotowywać kolejne pandemie, nowe wojny i jeszcze skuteczniejsze trucizny?

W wywiadzie z 2010 roku Jane Bürgermeister przedstawiła bardzo ciekawą wizję przyszłości:

Tak naprawdę muszą rozpocząć wojnę między Izraelem a Iranem, ponieważ wtedy mogą wciągnąć w to Rosję i UE… ponieważ Rosja dała Iranowi dużo broni nuklearnej i uranu. Znałam kogoś w Wiedniu, kto pracował dla MAE. Był ekspertem wysłanym przez rząd amerykański… i myślę, że zwykle są to oficerowie CIA, choć nie powiedział mi tego, wiesz. Właśnie się poznaliśmy towarzysko. Był odpowiedzialny za monitorowanie irańskiego programu nuklearnego dla rządu amerykańskiego. A potem wrócił do Idaho, gdzie mają tę wielką bazę badań nuklearnych i Lockheed Martin… to wszystko jest powiązane… którzy również pracują dla rządu”.

I spytałam go szczerze kilka lat temu, kiedy wrócił do Wiednia na konferencję lub wycieczkę, czy cokolwiek… czy myślał, że Iran buduje program nuklearny na cele wojenne? I powiedział: Nie. Powiedział, że tak nie uważa. Myślał, że to tylko program cywilny. Ale oczywiście mogą dostawać pociski z Chin. Rosja dała im sprzęt do ich programu cywilnego. I myślę, że chcą zaangażować UE. UE na mocy Traktatu Lizbońskiego może teraz… technicznie, UE, jeśli wypowie wojnę, może zmusić ludzi do służby w armii UE. Niewiele osób to wie”.

Pamiętacie to jeszcze? Przecież nie tak dawno wisiała III wojna światowa na włosku? I co się stało? Nagle pojawił się koronawirus, zatrząsł światem i „rozwiązał” wiele problemów.

Przypadek?

Jane Bürgermeister zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Zaimponowała mi swoją odwagą. Pokazała coś, czego brakuje większości ludziom – waleczność (czy to po matce Irlandce?). Wyciągnęła na światło dzienne prawdę o toksyczności szczepionek, o powiązaniach mafijnych przemysłu farmaceutycznego z polityką, światem finansów i biznesu. Udowodniła swoimi oskarżeniami, że teoria „jednego rządu”, rządu globalnego jest prawdziwa i że media są pod całkowitą kontrolą tych ludzi i korporacji.

A ponieważ to, co mówi, jest takie świeże, tak prawdziwe i dotyczące obecnych wydarzeń na świecie, postanowiłam przygotować dla Was ten skrypt i udostępnić na stronie Radomira. Nie jest tego dużo. Za to informacje w nim zawarte są naprawdę ciekawe i pouczające.

Skrypt ma 36 stron i składa się z czterech rozdziałów:

1. Jane Bürgermeister.

Krótkie przedstawienie Jane Bürgermeister.

2. Pandemic Update. Nowe informacje o pandemii.

Materiał jest chyba z 2011-2012 roku, w którym J.B. streszcza, to co się stało w 2009 roku. Nakreśla obecną sytuację na świecie i przestrzega przed przyszłością.

3. Pozew przeciwko WHO/Margaret Chan.

Streszczenie pozwu przeciwko WHO i tak dalej.

4. Co się stało ze świńską grypą?

Materiał z 2010 roku. Wywiad z J.B. niedługo po „pandemii” świńskiej grypy i trwającym dochodzeniu PACE. Również o sytuacji na świecie. O tym, czego możemy się spodziewać w przyszłości. O niebezpiecznej polityce UE w stosunku do krajów członkowskich. Np. o Traktacie Lizbońskim, o rządzie światowym (rząd cieni), o próbach wywołania III wojny światowej i Nowym Porządku Świata. O pozytywnych zmianach i promyku nadziei dla ludzkości.

Przy każdym rozdziale podaję źródła, z których czerpałam informację.

Wiem, że to nieładnie z mojej strony, ale z góry przepraszam za ewentualne błędy w tłumaczeniu z języka angielskiego.

Dziękujemy Ewie za nadesłany link do pierwszego rozdziału. Właśnie ten link zainspirował mnie do przygotowania skryptu.

WOLNO KOPIOWAĆ, ROZPROWADZAĆ, ZAMIESZCZAĆ NA STRONACH itp.

Na koniec jeszcze napiszę:

„Nie dajmy się zastraszyć i podzielić. Tylko razem możemy zbudować nową, lepszą Polskę. Bez złodziei, bez partii i korupcji partyjnej, bez udających patriotów polityków. Oni do niczego nie są nam potrzebni – obudźmy się w końcu i powiedzmy im: zwalniamy was w trybie natychmiastowym, w trybie dyscyplinarnym za nieudolność, za nieuczciwość, za nie-patriotyzm, za… (zbyt wiele, żeby tu wszystko wypisywać)”.

JANE BÜRGERMEISTER – PANDEMIA STRACHU

pdf PDF

Yoshiko