SZCZEPIONKA PRZECIW KORONAWIRUSOWI

Gdybyście chcieli wymordować część ludzkości. Gdybyście chcieli okaleczyć na zawsze ludzi, aby uzależnić ich od chemicznych substancji zwanych niesłusznie lekami, to co zrobilibyście?

Na pewno stworzylibyście warunki do epidemii, choćby tylko epidemii strachu, obiecali ludzkości pomoc w postaci cudownego środka, jakim jest szczepionka, i wprowadzili ją na siłę do organizmów milionów i miliardów istnień ludzkich.

Mamy dla Was dobrą nowinę. Oto bowiem nadchodzi „Cudowne Dziecko” farmacji i farmakologii, międzynarodowej sekty szczepionkarskiej, mesjaszów pokroju Billa Gatesa i całego tabunu psychopatów-eugeników!

Tyle że to nie Wy będziecie szczepić, lecz Was zaszczepią, czy Wam się to podoba, czy też nie. Nie ochroni Was konstytucja, nie liczcie na przedstawicieli tzw. władzy, nie pomoże Wam policja czy wojsko. Nawet strażacy, lekarze i pielęgniarki odmówią Wam pomocy. Dlaczego? Bo dostali taki rozkaz, bo będą się bali sprzeciwić okupacyjnemu rządowi polskojęzycznych terrourzędników. Bo służyć będą „diabłu”?

Zapraszamy do zapoznania się z transkrypcją wideo: „Szczepionka przeciw koronawirusowi – naukowe szokujące fakty”, przygotowaną przez Yoshiko. Szczegóły i link do filmu znajdziecie w treści transkrypcji.

SZCZEPIONKA PRZECIW KORONAWIRUSOWI
NAUKOWE SZOKUJĄCE FAKTY

Szczepionka na koronawirusa

pdf PDF

Radomir Gelhor & Yoshiko